افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی شرکت سلیم در دستور کار قرار گرفت.

افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی شرکت سلیم در دستور کار قرار گرفت.

🔹پیرو گفتگوی روز گذشته با مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری سلیم، مقدمات افزایش ۱۰۰ درصدی سرمایه و همچنین مقدمات ورود شرکت گوهرفام به بورس قطعی شد.
🔹به گزارش روابط‌عمومی سلیم و مستندات ارایه شده، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته خواهد بود.
🔹پیرو این گزارش، اقدامات لازم برای آماده‌سازی گزارش توجیهی و اخذ تاییدیه حسابرس، به‌ منظور ارایه به بورس در دستور کار قرار دارد و بر اساس این مصوبه پک سهام ۲۶۰۰۰ تایی به ۵۲۰۰۰ سهم افزایش خواهد یافت.
🔹گفتنی‌ست گزارش توجیهی تهیه شده با مساعدت‌های ویژه مدیریت ارشد ایران خودرو و همچنین پیگیری‌های هیات مدیره سلیم که همواره بر انتفاع بلند مدت پرسنل تاکید دارند، همزمان با گرامیداشت ایام دهه فجر به تایید حسابرس خواهد رسید و پس از طی مراحل قانونی، به سازمان بورس، جهت ثبت ارسال خواهد شد.
🔹همچنین در خصوص شرکت گوهرفام، تهیه امید‌نامه این شرکت جهت اخذ پذیرش از فرابورس مراحل پایانی خود را طی می‌کند، ضمن آنکه، تاییدیه حسابرس جهت افزایش سرمایه نیز اخذ گردیده است. قطعا با ورود این شرکت به فرابورس، تاثیرات با اهمیتی را در ارزش سهام شرکت سلیم شاهد خواهیم بود.

🔹در پایان امیدواریم با تمهیدات صورت پذیرفته و همدلی همه اعضاء، این اقدامات منتج به نفع حداکثریِ سهامداران معزز شرکت سلیم گردد. انشاالله

🔸منتظر خبرهای آتی ما، در روزهای آینده باشید.