با تائید مجمع عمومی فوق‌العاده انجام شد

با تائید مجمع عمومی فوق‌العاده انجام شد

با تائید مجمع عمومی فوق‌العاده انجام شد؛
?افزایش سرمایه ۹۳ درصدی شرکت سرمایه گذاری سلیم(سهامی عام)
با تائید تقاضای شرکت سرمایه‌گذاری سلیم مبنی بر افزایش سرمایه از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار، سهام‌داران این شرکت در مجمع، با افزایش سرمایه مصوب، موافقت نمودند.
?به گزارش روابط عمومی سلیم، در ساعت ۱۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سرمایه‌گذاری سلیم(نوبت دوم) برای بحث و تبادل نظر در خصوص افزایش سرمایه، برگزار شد.
?پس از قرائت قرآن کریم و پخش سرود ملی و استقرار هیات رییسه، سقف افزایش سرمایه قابل انجام، از محل سود انباشته و اعلام مجوز سازمان بورس در این خصوص، میزان و تعداد سهام قابل انتشار، مورد بررسی و اعلام نظر قرار گرفت و با اکثریت آرا، افزایش سرمایه ۹۳ درصدی توسط سهامداران و نمایندگان آنان، تصویب و تایید شد.
?همچنین در این جلسه سید علی جعفری مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری سلیم، مهم‌ترین هدف از افزایش سرمایه را ورود به سرمایه‌گذاری پُر بازده و کم ریسک با توجه به پتانسیل‌های موجود دانست. مدیرعامل شرکت سلیم همچنین افزایش قدرت اعتباری، اصلاح ساختار مالی شرکت، اصلاح ساختار پورتفوی بورسی را از دیگر اهداف مد نظر عنوان کرد. وی همچنین با اشاره به توانمندی‌های سلیم، کمک به بهبود سودآوری شرکت، امکان استفاده از پتانسیل موجود در جهت کنترل سهام و حمایت مالی از سرمایه گذاری‌های بلندمدت را از دیگر دلایل این اقدام عنوان کرد.
جعفری افزود: نیاز شرکت به حضور قدرتمندتر در بازار سرمایه و توسعه فعالیت‌های سرمایه‌گذاری (کوتاه مدت و میان مدت) برای بازدهی بیشتر از دیگر دستاوردهای این قبیل اقدامات است. مدیرعامل سلیم در پایان با تشکر از سهامداران در همراهی و همدلی با این شرکت، گفت، با حمایت ‌اعضاء و سهامداران، در جهت تحقق این اهداف تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست و امیدواریم به زودی منافع این همراهی برای سهامداران مشهود باشد.
?لازم به توضیح است بر این اساس، وضعیت تعداد سهم هر سهامدار(پک ۲۶۰۰۰سهم) بعد از افزایش سرمایه به ۵۰۱۸۰ سهم افزایش خواهد یافت.
?گفتنی‌ست مراسم مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سلیم به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به صورت زنده از طریق رسانه‌های مجازی پخش و به سمع و نظر سهامداران رسید.

آدرس رسمی کانال تلگرام شرکت سرمایه گذاری سلیم @saliminvest