عیدی بزرگ به سهامداران در مجمع عمومی سالیانه‌‌ی شرکت سرمایه‌گذاری سلیم

عیدی بزرگ به سهامداران در مجمع عمومی سالیانه‌‌ی شرکت سرمایه‌گذاری سلیم

در آستانه‌ی اعیاد قربان و غدیر صورت پذیرفت؛

?عیدی بزرگ به سهامداران در مجمع عمومی سالیانه‌‌ی شرکت سرمایه‌گذاری سلیم

?مجمع عمومی عادی سالیانه‌ی شرکت سرمایه‌گذاری سلیم(سهامی عام) نوبت دوم، برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ با حضور اعضاء و سهامداران برگزار شد.
?به گزارش روابط عمومی سلیم؛ با شروع رسمی جلسه، سید علی جعفری مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری سلیم، ضمن تبریک اعیاد پیش‌رو به ارائه‌ی گزارش عملکرد این شرکت در بخش‌های مختلف پرداخت. جعفری پس از معرفی اجمالی گروه، آخرین سرمایه‌ی ثبت شده‌ی سلیم را ۱،۶۲۰ میلیارد ریال اعلام کرد که بر اساس مصوبه‌ی اخیر مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ سرمایه‌ی این شرکت به میزان ۹۳٪ از محل سود انباشته افزایش یافته و مراحل ثبت آن در حال انجام است.
?وی با مقایسه‌ی وضعیت درآمدهای عملیاتی گروه سلیم در دو سال مالی ۹۸ و ۹۹ افزود: با افزایش درآمدهای عملیاتی شرکت‌های تابعه در سال ۹۹، شاهد رشد این درآمدها در شرکت سلیم نیز بوده‌ایم، بطوری‌که، درآمد شرکت اصلی از مبلغ ۲،۱۵۱ میلیارد ریال در سال ۹۸ به رقم قابل ملاحظه‌ی ۸،۶۶۱ میلیارد ریال در سال ۹۹ افزایش یافته است. همچنین درآمد تلفیقی شرکت‌های گروه نیز از رقمی بالغ بر ۷،۹۴۰ میلیارد ریال به بیش از ۲۴،۲۳۴ میلیارد ریال رسیده است.
?بر این اساس، سود خالص شرکت سلیم از ۱،۹۷۳ میلیارد ریال در سال گذشته به رقم بی‌سابقه ۵،۷۵۱ میلیارد ریال در پایان سال مالی ۹۹ افزایش و قابل احصاء شده است.
?همچنین سود خالص تلفیقی گروه از ۲،۳۶۴ میلیارد ریال به رقم ارزشمند ۸،۸۰۰ میلیارد ریال جهش یافته است که این دستاورد، عیدی بزرگ به سهامدارانی‌ست که با همدلی و صبوری، مجموعه‌ی سلیم را یاری‌رسان بوده‌اند.
?مدیر عامل سلیم در پایان با تبیین و تشریح برنامه‌های عملیاتی گروه سلیم برای تداوم موفقیت‌های روز افزون به‌ منظور جلب نظر و رضایت سهامداران افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده چشم‌انداز روشنی پیش‌روی سلیم در سال مالی آتی ترسیم شده، که خبرهای خوش آن به زودی به اطلاع سهامداران محترم خواهد رسید.
?در پایان صورت‌های مالی و عملکرد یکساله‌ی شرکت سرمایه‌گذاری سلیم با اکثریت قاطع آرای سهامداران، تصویب شد و به ازای هر سهم از ۲۶۰۰۰ سهم سهامداران محترم مبلغ ۳۵۵ ریال سود نقدی تعلق گرفت که در بازه‌ی قانونی اقدام خواهد شد.
?گفتنی‌ست این جلسه با توجه به شرایط کرونایی و رعایت شیوه‌نامه‌ها بهداشتی به‌صورت همزمان از طریق کانال‌های ارتباطی پخش شد.

@saliminvest