S A L I M

(اطلاعیه)

به اطلاع سهامداران محترم شرکت سرمایه گذاری سلیم می رساند، سود تقسیمی شرکت سرمایه گذاری سلیم از مبلغ 225 میلیارد ریال در سال 1400 با رشد 2،000 درصدی به مبلغ 4،690 میلیارد ریال در سال 1401 افزایش و مطابق مصوبه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ و دستورالعمل ابلاغی سازمان بورس و اوراق بهادار درموعد مقرر (بازه زمانی 4 ماهه) به حساب سهامداران گرامی شرکت واریز گردید. سود واریزی به ازای هر سهم 1.500 ریال (سود هر پک 50.180 سهمی معادل 75.270.000 ریال ) به حساب سپرده زندگی سهامداران نزد شرکت تعاونی اعتبار کارکنان ایران خودرو واریز و از مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ قابل برداشت می باشد.
با تقسیم سود مذکور بدهی16.600 نفر از سهامداران گرامی به تعاونی اعتبار تسویه گردید و لذا کلیه سهام متعلق به سهامداران شرکت سرمایه گذاری سلیم از وثیقه شرکت تعاونی اعتبار ایران خودرو خارج گردید. (ضمناً مابه التفاوت سود تقسیمی با مانده بدهی سهامداران به تعاونی اعتبار نیز قابل برداشت می باشد)
همچنین سهامداران گرامی که بدهی به تعاونی اعتبار نداشته و سهام آنها قبلا از وثیقه آزاد گردیده( 27.000 نفر از کارکنان و پرسنل خدوم ایران خودرو)، می توانند از طریق اینترنت بانک تعاونی اعتبار یا مراجعه حضوری به شعب تعاونی اعتبار نسبت به برداشت سود واریزی اقدام نمایند.
در خصوص سایر سهامدارانی که جزو خانواده بزرگ ایران خودرو نمی باشند و نزد تعاونی اعتبار حساب سپرده ندارند، بعد از کسب اطمینان از تعلق حساب های بانکی معرفی شده به سهامدار، سود به حساب معرفی شده واریز می گردد.
در پایان خاطر نشان می سازد که با تقسیم سود انجام پذیرفته کلیه سهام متعلق به سهامداران شرکت سرمایه گذاری سلیم از وثیقه خارج و یکی از موانع پیش روی نهایی شدن فرایند پذیرش شرکت در فرابورس رفع گردید و امید داریم به پشتوانه ی همراهی سهامداران گرامی مابقی مسیر را نیز در کوتاه ترین زمان ممکن طی نماییم.

▫️وب سایت:
Www.saliminvest.ir

🔸️کانال رسمی و اطلاع‌رسانی شرکت سرمایه گذاری سلیم
http://ble.ir/saliminvestment

مطالب مرتبط

تهران ، جلال آل احمد ، نرسیده به اشرفی اصفهانی ، پلاک 451

دنبال کنید

ایمیل: info@saliminvest.com
تلفن: 44203052

طراحی و پیاده سازی توسط واحد فناوری اطلاعات شرکت سرمایه گذاری سلیم . کلیه حقوق محفوظ است.